نکاتی درباره تعمیر مبل راحتی

تعمیر مبل راحتی

تعمیر مبل راحتی و نکات زیر شمارا در داشتن بهترین مبل کمک میکند حتما با شماره ۰۹۱۳۰۰۰۱۲۸۸ تماس بگیرید تا براحتی روی مبل لم دادن را تجربه کنید.

قبل از تصمیم برای تعمیر مبل و بررسی روند تعمیر مبل، یادتان باشد هر مبلی ارزش تعمیر ندارد. اگر به تعمیر مبلی فکر می کنید که کلاف خوبی دارد و بدون هرگونه شکستگی ست، تعمیر مبل ایده خوبی به نظر می رسد. در کل زمانی که فکرتان درگیر این مساله است که تعمیر مبلمانتان کار هوشمندانه ایست یا نه، یادتان باشد که کلاف مبل مساله مهمی( بخصوص مبل های استیل یا راحتی) در تصمیم به تعمیر مبل محسوب می شود.

 

خدمات تعمیر مبل در اصفهان

خدمات تعمیر مبل در اصفهان

پیشنهاد می شود در صورت تمایل به تعمیر مبلی که کلاف خوبی ندارد، هزینه زیادی بابت پارچه مبلی خود پرداخت نکنید و در مقابل هزینه خوبی بابت پارچه خود در زمانی که مبل شما از کلاف خوبی برخوردار است پرداخت کنید چون پس از تعمیر مبل خود، یک مبل کاملا سالم و نو دارید که می تواند چندین سال برای شما قابل استفاده باشد.

نکته بعدی که لازم است در مورد تعمیر مبل در خاطر داشته باشید، توجه به رنگ چوب بدنه مبل است. اگر پرداخت و رنگ چوب سالم است و از بین رفتگی وسیعی وجود ندارد، به راحتی سطوح خراشیده شده ترمیم می شود و تعمیر مبل هزینه چندانی در بر نخواهد داشت. اما اگر بخش زیادی از پرداخت چوب آسیب عمیقی دیده باشد باید برای تعمیر مبل، رویه و پارچه مبل در بیاید و با کمک دستگاه های مخصوص صیقل داده شود و سپس چوب از نو پرداخت و رنگ شود، بدیهیست در این صورت تعمیر مبل هزینه بیشتری در بر خواهد داشت.

تعمیر مبل: نحوه نوسازی چوب مبلمان

اگر سطح چوب مبل شما سالم است، نیازی به مراجعه به فرد متخصص برای تعمیر مبل ندارید. در این صورت و برای نو به نظر آمدن چوب مبلتان و تعمیر مبل در منزل می توانید از محلول آب و صابون و یک دستمال پشمی زبر کمک بگیرید. اگر لکه های سفید روی چوب ظاهر شده، از یک دستمال که اندکی به الکل آغشته شده برای تعمیر مبل استفاده کنید. البته با این وجود حتما از تجربیات ما نیز استفاده نمایید

 

برای افزایش عمر چوب می توانید سطح را واکس کاری کنید. شما می‌توانید واکس خمیری مخصوص را مناسب با نوع چوب مبلمانتان از رنگ‌فروشی تهیه کنید و کار تعمیر مبلمانتان را در منزل انجام دهید. در صورتی که سطح چوب شما خراشیده شده و دارای سطحی پر عیب است می توانید با مراجعه به رنگ فروشی، رنگ مناسب برای پرداخت آن را تهیه کنید و بر روی قسمت‌های مورد نظر بزنید. همچنین برای سهولت کار، ماژیک های لکه گیری هم تولید شده اند که به راحتی می توانید با انتخاب رنگ مناسب، مبلمانتان را لکه گیری نمایید و تعمیر مبلمانتان را به تاخیر بیندازید.


تعمیر مبل: رویه کوبی

زمانی که تصمیم به تعمیر مبلتان گرفتید باید در زمینه های مختلفی برای تعمیر مبل هزینه کنید اما هزینه رویه کوبی یکی از بالاترین هزینه های تعمیر مبل است. اگر قصد تعمیر مبل و رویه کوبی دارید باید بدانید که هزینه این بخش به ۲ عامل بستگی دارد:

۱. حرفه ای و متخصص بودن تعمیر کاری که رویه کوبی را انجام می دهد. شاید اگر برای تعمیر مبل به فردی حرفه ای و آزمون پس داده مراجعه کنید مجبور به پرداخت هزینه بیشتری شوید اما حتی برای یک لحظه هم شک نکنید که ارزشش را دارد.

۲. نوع و متراژ پارچه ای که برای رویه کوبی استفاده می شود. بدیهیست که کیفیت پارچه و متراژ آن هزینه تعمیر مبل را به شدت تغییر می دهد.

تعمیرمبل، قیمت تعمیرات مبل و درخواست بهترین رویه کوبی

حالا برای کمک به شما برای تخمین هزینه این بخش از تعمیر مبل، یک مثال می زنم. برای مثال هزینه بخش رویه کوبی تعمیر مبلی ۷ نفره، از ۴۰۰ هزار تا ۳ میلیون تومان است. در نظر داشته باشید که اگر در پشت همین مبل ۷ نفره از پارچه استفاده شده باشد هزینه رویه کوبی و در نتیجه هزینه کلی تعمیر مبل بیشتر می شود.

 

تاریخ اجرا : مهر 1395
محل اجرا : تعمیرات مبل در رهنان
ارزش پروژه : 3میلیون